WordPress WebsitePse WordPress?

WordPress eshte nje CMS (Sistem i Menaxhimit te permbajtjes) i cili eshte shume fleksibel, lehtesisht i pershtatshem sipas shijeve tuaja, i thjeshte ne perdorim dhe shume popullor.

Ju mund ta perdorni ate per blog, website biznesesh, madje edhe per e-commerce.

WordPress perdoret nga rreth 30% e website-ve qe jane online, duke e bere ate platformen me te perzgjedhur nga bloger-at, bizneset dhe operatoret e-commerce.

Webmasters.al ka web developers te afte per te krijuar website inovative. Ne kemi nje eksperience mbi 5 vjecare ne tregun online te website-ve.

 

WordPress është falas

Ju kursen para

Elastik

WordPress është miqësor me SEO

Lehtë për t’u përdorurPo përmirësohet

WordPress është mjaft i sigurt

Lehtesisht i pershtatshem

Duket mire ne smartphone

Integrim

Krijon një komunitet

WordPress mban të freskët faqen tuaj të internetit

Proçesi i punës sonë

Ne do të instalojmë çdo temë falas ose premium WordPress. Falë përvojës sonë të gjerë në instalimin e temave të ndryshme të WordPress, nuk do të keni nevojë të bëni asgjë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është shumë e thjeshtë: zgjidhni temën që ju pëlqen më shumë dhe ne do ta instalojmë atë për ju. 

Ne do të instalojmë plugina të domosdoshme për ju.

Webmasters.al ofron një gamë të plotë të temave të WordPress. Ne jo vetëm që ndërtojmë faqen tuaj të WordPress, por edhe personalizojmë temën e WordPress në varësi të shijes tuaj, duke përdorur vetëm praktikat më të mira

Ne zhvillojmë përmbajtje unike për faqen dhe blogun tuaj për t’u siguruar që të qëndroni përpara konkurrencës tuaj.

Një tërësi e plotë e Shërbimeve SEO për të ndihmuar klientët t’ju arrijnë më lehte online, të krijoni klientelë të re dhe të rrisni fitimet.